Warming-up 4C: RVC Celeritas wil goede start passend vervolg geven

In een doelpuntrijk duel won RVC Celeritas afgelopen weekend van RAS. De Rijswijkers stuiten nu op sv Madestein. In het Westland staat een mooi duel tussen Quintus en Maasdijk op het programma.

Tekst: Roland van der Linden

PGS/VOGEL begon positief aan het seizoen met een ruime zege op DUNO. Nu mag de Ockenburgh-formatie proberen om ook sv Erasmus op vreemde bodem aan de zegekar te binden.

In het Westland staat een interessante streekderby op het programma. Quintus is gastheer voor Maasdijk. Ook vorig seizoen kwamen beide teams elkaar tegen in de competitie. In Kwintsheul won Maasdijk met 2-3 en ook het thuisduel werd een prooi voor de Maasdijkers: 4-0. Quintus startte met een zege op sv Loosduinen, Maasdijk zag haar duel met GSC ESDO het einde niet halen.

RVC Celeritas promoveerde met sv Madestein uit de vijfde klasse. Beide teams staan dit seizoen weer tegenover elkaar. Het duel in Den Haag belooft een spannende confrontatie te worden. De thuisploeg van trainer Cihan Meijer (foto) begon het seizoen in mineur met een nederlaag bij ODB. RVC Celeritas won van RAS.

RAS speelt een thuisduel tegen sv Loosduinen. Even verderop speelt DUNO een Vruchtenbuurt-derby tegen ODB. De bezoekers waren afgelopen weekend te sterk voor sv Madestein. GSC ESDO neemt het op tegen Quick.

Lees verder