3e Divisie: Scheveningen kan geen potten breken in Brabant

In een van Scheveningen-zijde zeer matige eerste helft keek de ploeg van Blok al heel snel tegen een 1-0 achterstand aan. Na rust hoopte Scheveningen de bakens te kunnen verzetten, maar Gemert wist nogmaals te scoren en af te sluiten met een 2-0 overwinning.

Tekst: Ton Beije

Scheveningen kende uit tegen Gemert zeker geen beste start van de wedstrijd. Binnen een minuut keek de ploeg van trainer John Blok tegen een 1-0 achterstand aan. Een counteraanval kwam via Ralf Kemper en Dylan van Diepen bij eindstation Ed Craenen, die de 1-0 aantekende. Na een kwartier opnieuw een kans voor Gemert via Dylan van Diepen ,maar de Scheveningse doelman weet redding te brengen.

Scheveningen leverde een erbarmelijk slechte eerste helft af en mocht in de rust alles gaan bespreken om het beter te gaan doen in het tweede bedrijf.

Kluts

Na rust, na zeven minuten, verdween de bal na een inzet van Ed Craenen van Gemert via de kluts naast het Scheveningse doel. Uit die hoekschop weet Gijs Vercoelen de bal via de paal binnen te werken en keken de bezoekers tegen een 2-0 achterstand aan. Kort daarna was Scheveningen gevaarlijk met een schot van Raily Ignacio (foto), maar de bal ging net voorbij het doel van Jeroen Keeris.

Pech

Scheveningen drong meer aan en doelman Keeris moest weer gestrekt na een poging van Scheveningse kant. Aan de andere kant had Gemert pech dat de bal na een kopbal van Ed Craenen van de doellijn werd gehaald. Vijf minuten voor tijd kreeg bij de gastheren Matt Bolhuis nog een mogelijkheid tot scoren, maar weer was de Scheveningse sluitpost op zijn post. Het bleef derhalve bij 2-0 en moest Scheveningen met lege handen de bus in vanuit Brabant richting Houtrust.

Lees verder