Op de vierde speeldag zullen de ogen gericht zijn op het topduel tussen ODB en GSC ESDO. Beide ploegen verloren nog geen punten. Onderaan de ranglijst zijn RAS en DUNO op zoek naar de eerste punten van het seizoen.
Tekst: Roland van der Linden
ODB is de lijstaanvoerder in 4C met drie zeges op rij. Thuisclub GSC ESDO kwam pas twee keer in actie, maar kon beide duels ook in winst omzetten. Het belooft een spannend duel met als inzet de toppositie te worden.
De derde plaats is nu in handen van sv Loosduinen, dat een uitduel bij buurman sv Madestein op het programma heeft staan. De thuisploeg promoveerde afgelopen seizoen uit de vijfde klasse en boekte haar eerste overwinning een niveau hoger afgelopen weekeinde. DUNO werd met 0-2 verslagen. RAS en DUNO zijn nog puntloos. RAS is gastheer voor de zaterdagafdeling van Quick. De equipe van trainer Jonas dos Santos Baltazar (foto) zal er op gebrand zijn om de punten in eigen huis te houden. Quick greep haar eerste zege van het seizoen in het duel met Quintus. DUNO speelt een lastig uitduel bij sv Erasmus.
In Kwintsheul spelen Quintus en PGS/VOGEL tegen elkaar en Maasdijk gaat langs op Sportpark Prinses Irene om RVC Celeritas te bestrijden. De Rijswijkers draaien na de promotie opnieuw bovenin mee. Maasdijk heeft vier punten uit twee duels.












