Veurink kiest vier ex-speelsters van ADO Den Haag Vrouwen in Oranje-selectie

Arjan Veurink heeft zijn selectie voor de oefenwedstrijden tegen Polen en Canada bekendgemaakt. In totaal zitten daar vier ex-speelsters van ADO Den Haag vrouwen in.  Marisa Olislagers (foto), ook ex-ADO, keert terug in de selectie van Oranje. Zij werd in juni 2024 voor het laatst opgeroepen.

Renate Jansen, ook ex-ADO Den Haag stop na 72 interlands. Coach Veurink laat over haar weten aan OnsOranje: “Ik heb enorm veel respect voor haar bijdrage als voetballer én als mens aan de successen van Oranje. Ze heeft de afgelopen vijftien jaar een niet te onderschatten rol vervuld in het team. Renate was een verbindende schakel die door haar teamgenoten gemist zal worden. Ze kan na het spelen van 72 interlands en zes grote toernooien terugkijken op een geweldige Oranje-carrière.”

In de thuiswedstrijd tegen Canada op dinsdag 28 oktober in Nijmegen zal Sherida Spitse, die maandag aankondigde te stoppen als international, afscheid nemen van het Nederlands elftal en van de Oranjefans.

Tot de nu geselecteerde speelsters zijn er vier die eerder het shirt van de ADO Den Haag-vrouwen droegen: Lineth Beerensteyn (VfL Wolfsburg), Chasity Grant (Aston Villa), Marisa Olislagers (Brighton & Hove Albion) en Victoria Pelova (Arsenal).

(Foto: Oranje Pictures)