O23 2B: Zure nederlaag FC Zoetermeer in degradatiestrijd

In het uitduel bij medelaagvlieger Nieuwerkerk 2 kreeg FC Zoetermeer voldoende kansen om de strijd in haar voordeel te beslissen. De ploeg van trainer Louis Hak (foto) faalde in de afwerking en verloor uiteindelijk het degradatieduel.

Tekst: Roland van der Linden

FC Zoetermeer O23 kwam al snel op voorsprong. Op aangeven van Amin el Boujjoufi kon Jay de bal in de zevende minuut in het lege doel schuiven: 0-1. De thuisclub kreeg daarna meer grip op de wedstrijd maar de Zoetermeerders kregen kansen vanuit de omschakeling, maar die leverden niet de 0-2 op. Zelfs een 3-tegen-1-situatie werd niet verzilverd. Doelman Jayden Doebar voorkwam met twee knappe reddingen de gelijkmaker van Nieuwerkerk 2.

In de tweede helft liet de thuisploeg meer strijd zien en scoorde na tien minuten de 1-1. FC Zoetermeer kreeg daarna weer twee kansen om op voorsprong te komen, maar opnieuw bleven doelpunten uit. Ook een fraaie lob ging net naast. In de zeventigste minuut kwam Nieuwerkerk in de klutssituatie op 2-1. FC Zoetermeer zette daarna flink druk, maar moest ondanks alle strijd met een nederlaag genoegen nemen.

 

Lees verder