3E/3F: BSC’68 stelt teleur, Die Haghe pakt Westlandia eerste punten af

Die Haghe leverde een knappe prestatie door koploper Westlandia op een gelijkspel te houden. Lyra was veel te sterk voor TAC’90 en BMT schoof eenvoudig DSVP aan de kant. BSC’68 miste te veel kansen en verloor van EMM’21.

Tekst: Roland van der Linden      |       Foto’s: Perry Biemans (SportSnap.nl)

3e klasse E

EMM’21 – BSC’68

In het uitduel bij EMM’21 was BSC’68 de betere ploeg, maar hielp veel kansen om zeep. Na een 0-0 ruststand was EMM’21 wel scherp in de afwerking en won het duel met 1-0, waardoor BSC’68 nog steeds in de gevarenzone staat.

3e klasse F

Die Haghe – Westlandia (za)

Binnen zes minuten had Jur Datthijn de bal achter Die Haghe-doelman Justin Beck liggen. De thuisploeg rechtte de rug en werd zeven minuten voor de rust beloond. Een vrije trap van Maxwell Koch werd ingekopt door Kacper Zych. Die Haghe bleef tot aan de rust goed tegenstand bieden aan Westlandia. Vijf minuten na de hervatting profiteerde Westlandia van een onder de voet van een verdediger doorschietende bal. Jur Datthijn tekende voor de 1-2. De thuisploeg toonde veel inzet en kwam in de 65e minuut door een treffer van invaller Joey van der Vet op 2-2.

Zes minuten later speelde de hardwerkende Jazzley Hennen zich knap vrij en schoot droog de 3-2 binnen. Even later wat commotie over een vermeende handsbal in het strafschopgebied van Westlandia, maar arbiter Jan van den Ende wilde van geen strafschop weten. Wel gaf hij een Die Haghe-speler zijn tweede gele kaart en moest Die Haghe met tien man verder. Vlak voor het eindsignaal kwam Westlandia op 3-3 door een derde treffer van Datthijn.

BMT – DSVP

De Haagse ploeg boekte een fraaie 4-1 overwinning op DSVP. Na een 0-0 stand bij rust sloeg BMT in de tweede helft hard toe. Bauke Beerda scoorde de enige treffer namens DSVP. Voor de ploeg van trainer Winston Faerber waren Sinan Keskin, Amr Khaled, Emre Polat en Farid Overman scherp in de afwerking.

TAC’90 – Lyra

In de eerste helft ging het gelijk op. TAC’90 kreeg een aantal kansjes, maar ook Lyra kon twee keer gevaarlijk worden. Gescoord werd er niet. TAC’90 startte behoorlijk aan de tweede helft, maar bij een hoekschop van links ging de bal aan een aantal Haagse spelers voorbij en kon Thom Kuyvenhoven de 0-1 aantekenen. Twee minuten later strafte Marc den Toom een fout van de keeper af en werd het 0-2. Daarna voerden Mika van Holsteijn en Thom Kuyvenhoven de score op naar 0-4. Na een eigen doelpunt van TAC’90-speler Kevin Orlando Molina Herrera zorgde Prince voor een 1-5 eindstand.

(Klik HIER voor meer foto’s van TAC’90-Lyra)

 

 

Lees verder