Afgelopen zaterdag had een extra bijzonder randje voor één van de spelers van het eerste elftal van Scheveningen. De ploeg won niet alleen van ASWH, maar dit duel was ook de 250ste wedstrijd van Jari de Jong (foto) in de hoofdmacht. Hij maakte deze wedstrijd voor hem extra bijzonder door in dit duel ook nog eens met een doelpunt op het scoreformulier te komen.
Negen seizoenen geleden kwam Jari de Jong over van RKAVV uit Leidschendam, toen nog jong en onbevangen en vol dromen om het allerhoogste na te jagen. In zijn debuutseizoen speelde hij nagenoeg alles en maakte hij in zijn eerste jaar al van dichtbij mee hoe mooi het voetbal kan zijn op Houtrust.
Successen
Het seizoen 2017-2018 was namelijk het jaar van de promotie van het eerste elftal naar de Tweede Divisie, maar ook van de KNVB-bekerwedstrijd van Scheveningen in het toenmalige Kyocera Stadion tegen Ajax. Hier stond Jari de Jong niet alleen tegenover Siem de Jong, maar wist hij na de wedstrijd ook zijn shirt te bemachtigen.
In de seizoenen daarna is hij uitgegroeid tot één van de dragende krachten binnen de selectie van trainer John Blok en een speler die in al die seizoenen bijna geen wedstrijd heeft gemist. Altijd fit en één van de namen die als eerste op het wedstrijdformulier verschijnt.













