1B: HVV houdt punt over aan duel met RCL in Leiderdorp

Uit het duel tussen subtoppers RCL en HVV kwam geen winnaar naar voren. De Haagse ploeg opende al snel de score, maar kon niet lang genieten van de voorsprong. Beide teams blijven door het gelijke spel goed meedraaien in het linker rijtje.

Tekst: Roland van der Linden      |     Foto’s: Patrick Gorlee

Al na vijf minuten gingen de Haagse handen de lucht in. Een bal van Alex Burghouwt werd nog gered door de Leiderdorpse doelman maar daarna was de veelscorende Connor Coward ook in dit duel scherp in de afwerking. Twaalf minuten later was de stand al weer in balans. Door een treffer van Jim van der Krogt kwam de 1-1 op het scorebord. In die stand kwam tot aan de rust geen verandering meer.

In de tweede helft drong RCL flink aan maar HVV-doelman hield met drie goede reddingen zijn ploeg overeind waardoor de eindstand 1-1 werd. Voor verdedigende middenvelder Storm de Kam was het zijn 100e officiële wedstrijd voor HVV dat op een keurige derde plaats staat.

 

 

Lees verder