O23 Divisie 3D: sv Nootdorp kan FC ’s-Gravenzande niet van titel afhouden

Op eigen veld had sv Nootdorp een monsterzege nodig om het kampioenschap binnen te halen. De Nootdorpers kwamen tegen koploper FC ’s-Gravenzande niet verder dan een 2-1 zege, waardoor de titel in het Westland belandde.

Tekst: Roland van der Linden

Nootdorp O23 – FC ‘s-Gravenzande O23

FC ’s-Gravenzande had niet alleen drie punten voorsprong op sv Nootdorp, maar ook een veel beter doelsaldo. De thuisploeg van trainer Jeroen Struijs (foto) moest het duel niet alleen in winst omzetten, maar ook met grote cijfers winnen. De Nootdorpers slaagden maar deels in hun missie.

Het duel eindigde in een 2-1 zege, maar het was niet voldoende voor het kampioenschap. FC ’s-Gravenzande veroverde de titel en promoveert naar de tweede divisie. Sem de Wit scoorde namens de Westlanders.

GSC ESDO O23 – VFC O23

Op eigen veld bleef GSC ESDO tegen VFC nipt aan de goede kant van de score. De Haagse ploeg was met 3-2 net de betere ploeg. GSC ESDO handhaaft zich door de zege in de derde divisie.

 

 

Lees verder