Veel clubs zullen zich in januari weer tijdens een trainingskamp voorbereiden op de tweede seizoenshelft. De meeste clubs vertoeven dan in Portugal en vooral Spanje.
Zoals elk jaar zal ook Haaglanden Voetbal weer diverse clubs volgen met de camera voor een TV-reportage en dagelijks op onze website met reportages, wedstrijdverslagen, interviews en foto’s.
Gran Canaria is in 2026 ook in trek bij clubs. Die Haghe, WIK, DUNO, VELO, SVC’08, ODB, Duindorp SV, Maasdijk en de vrouwenselectie van SVC’08 ‘slaan hun tenten op’ op Gran Canaria. Voor de meeste clubs wordt de trip volledig verzorgd door Trainingskampen.nl. De periode waarin de clubs op Gran Canaria vertoeven verschilt tussen 3 en 25 januari. Gedurende de periode dat de Haaglanden Voetbal-equipe op Gran Canaria verblijft worden SVC’08, DUNO en WIK op de voet gevolgd.
Uiteraard besteden wij ook aandacht aan andere clubs die op trainingskamp verblijven. Laat ons weten welke clubs ons van informatie (tekst en foto’s) willen voorzien als zij op trainingskamp zijn, dan kan onze redactie op korte termijn vooraf contact opnemen. (Graag melden: naam club, wanneer en plaats trainingskamp naar: redactie@haaglandenvoetbal.nl )
















