Weer nominatie Bronzen Schilden voor Peter, Nikiema en Vlak

Na het eindigen van een periode worden de nominaties van de Bronzen Kampioensschilden vastgesteld. Na de eerste periode waren er al prijzen voor ADO Den Haags hoofdtrainer Robin Peter en doelman Kilian Nikiema. Nu, na de tweede periode,  is ADO Den Haag weer in drie categorieën vertegenwoordigd.

Zowel trainer Robin Peter als doelman Kilian Nikiema zijn weer genomineerd, maar ook captain Jari Vlak, die de vorige keer net buiten de prijzen viel.

Supporters kunnen nog tot en met woensdag (17 december) 17.00 uur hun stem uitbrengen: stem HIER op Robin, Jari en Kilian! De winnaars van de Bronzen Kampioensschilden worden op vrijdagavond 19 december bekendgemaakt in de uitzending van De Voetbalkantine op ESPN.

Lees verder