Alex van der Harst en Gragory Dasburg samen verder bij Concordia

Hoofdtrainer Alex van der Harst (foto) en assistent Gragory Dasburg zullen ook volgend seizoen aan het Delftse Concordia verbonden zijn. Beiden gaven aan graag door te willen bij de club, die ook meer dan tevreden is over de beide trainers.

Beide trainers zijn aan hun eerste seizoen bezig bij de Delftse vierdeklasser en hopen de ingeslagen weg een goed gevolg te geven, allereerst het huidige en daarna het volgend seizoen.

De selectie van Concordia zal op 19 februari vertrekken voor een trainingskamp in Malaga. Hopelijk zal dan een aantal geblesseerden weer terugkeren in de groep. Met de trainer van het tweede elftal, Chiemezien Nwokoro, is in een goed gesprek besloten om afscheid van elkaar te nemen. Nwokoro heeft twee seizoenen voor de groep gestaan en daar goed werk verricht. Voor hem is de tijd gekomen om elders als hoofdtrainer aan de slag te gaan. Concordia gaat nu op zoek naar een ambitieuze trainer voor het in de reserve eerste klasse A uitkomende team.

Lees verder