Heel vroeg in de ochtend verzamelden spelers, begeleiding en supporters van DUNO zich in het clubgebouw aan de Mgr.Nolenslaan. Na veel onzekerheid over het weer, kon het gezelschap vol goede moed toch vertrekken richting Schiphol.
Tekst: Ton Beije | Foto’s: Roland van der Linden & Pim Markering
Iets later dan gepland koos het vliegtuig vanaf Schiphol het luchtruim richting Las Palmas op Gran Canaria. DUNO had in hetzelfde vliegtuig gezelschap van WIK en acht personen van SVC’08 (de rest arriveert later op de donderdag) en onze cameraman Pim Markering.
Trainingskampen.nl stond de ploeg al op te wachten en de bus bracht het gezelschap in korte tijd naar het hotel in Playa del Ingles. Haaglanden Voetbal was present om DUNO te verwelkomen. Een gesprekje ook met staflid Joey Feitz.
Na het inchecken stond de lunch op het programma en de middag werd besteed voor het maken van een wandeling om de benen te strekken en de omgeving verder te leren kennen en uiteraard te genieten van de zon.

























