Robin den Dulk (foto) is met ingang van het volgende seizoen de nieuwe hoofdtrainer van sv Wippolder. De huidige hoofdtrainer van GDA tekende bij de Delftse club een overeenkomst voor twee seizoenen.
Tot het aantreden van Den Dulk neemt oud-trainer Marcel de Letter de honneurs waar wat betreft de training en begeleiding van de hoofdmacht. De Letter neemt hiermee de taken over van Rick Hoogendorp, die tussentijds is vertrokken naar DSO.
Aan deze aanstelling is een zorgvuldig traject voorafgegaan. De selectiecommissie bestond uit een brede groep betrokken Wippolder-mensen, met verschillende achtergronden en invalshoeken binnen de club. Vanuit deze groep is een voorselectie gemaakt, waarna het bestuur is aangehaakt. Uit die voorselectie kwamen twee zeer sterke kandidaten, waarna uiteindelijk bewust is gekozen voor Robin.
Verbinden
sv Wippolder over de nieuwe trainer op haar clubsite: “Met Robin halen we een trainer binnen die goed past bij de groep én bij de club. Iemand die weet te verbinden, duidelijk is in zijn communicatie en voetbalinhoudelijk sterk staat. Zijn manier van werken sluit goed aan bij waar sv Wippolder voor staat: samen beter worden, op én naast het veld.”
Klik
De 37-jarige Den Dulk zelf op de clubsite over zijn overstap naar sv Wippolder: “De klik met de club en de mensen was er vanaf het eerste gesprek. De overtuiging dat we samen iets moois kunnen neerzetten leeft enorm bij mij. sv Wippolder is voor mij een logische vervolgstap waar ik veel zin in heb.”












