1B: sv Den Hoorn heeft in Leiderdorp totale offday

Op het eigen gras stond RCL al heel snel met 2-0 voor tegen sv Den Hoorn. Na de thee rolde de thuisploeg de equipe van trainer Ronald Hes op. sv Den Hoorn leed een schamele 6-1 nederlaag.

Tekst: Roland van der Linden

Een slecht verdedigend sv Den Hoorn keek al na vijftien minuten tegen een 2-0 achterstand aan. De bezoekers, die Joey Stoel vlak voor aanvang van het duel zagen afhaken, kwam er niet aan te pas in de eerste helft. De aanvoerder van RCL kreeg alle ruimte om vrije mensen te vinden.

Na de hervatting probeerde Den Hoorn in een 4-3-3-opstelling meer druk te zetten, maar een goede uitval van het effectieve RCL leverde de 3-0 op. Ronald Hes bracht met O23-spelers Ryder van der Velden en Deniz Sarikaya meer energie in het veld. Na een scrimmage kon Sarikaya al snel de 3-1 op het bord brengen. sv Den Hoorn zette alles op alles, maar de uitvallen van RCL waren dodelijk, waardoor de eindstand opliep naar 6-1.

 

Lees verder