O23 Divisie 2B: Maximale score voor Voorburgse clubs in derde speelronde

In Noordwijkerhout pakte Forum Sport de volle buit in de strijd met VVSB. Ook Wilhelmus was aan de winnende hand. Op Sportpark Westvliet kreeg Noordwijk met klein verschil klop.

Tekst: Roland van der Linden

VVSB O23 – Forum Sport O23

Miscommunicatie tussen de doelman en de centrale verdediger van Forum Sport gaf de aanval van VVSB een vrije kans om de 1-0 te scoren. Nog voor de thee kwamen de bezoekers op gelijke hoogte dankzij Mo Charif. In de tweede helft bezorgde Joram Cantineau Forum Sport de eerste overwinning onder de nieuwe hoofdtrainer Aristote Nsiku, die Rodny Caster na de winterstop is komen vervangen: 1-2.

Wilhelmus O23 – Noordwijk O23

Door een treffer van Bor Karskens greep Wilhelmus een 1-0 overwinning op de bezoekers. Door deze zege klom Wilhelmus naar de tweede positie.