2C: Oliveo speelt onnodig gelijk uit tegen CION

Op een fijne grasmat en onder een heerlijk zonnetje traden CION en Oliveo aan in Vlaardingen. Oliveo moest het stellen zonder Ruigrok, Boer, Babulall en Van Heeswijk en de al langer uit de roulatie zijnde De Leeuw en Van der Griend. Aan de andere kant bij CION was de ‘ziekenboeg’ voor het eerst sinds lange tijd aardig leeg gelopen en zo had trainer Wolters wat meer keuzes te maken.

Trainer Mark Moen moest door de lijst afwezigen enkele omzettingen doen, maar daar was de eerste helft weinig van te merken. Oliveo combineerde er lustig op los en creëerde kans na kans. Dat het voor rust niet 0-4 stond daar mocht CION de voorwaartsen van Oliveo dankbaar voor zijn.

Wakker

Nick Toussaint had voor rust al een hattrick kunnen maken en ook Max Huurman en Pjer Bom lieten vrije kansen onbenut. Nick Toussaint wist in de 23e minuut wel de 0-1 te maken uit een prima pass van Stefan Liesting. CION was blij dat het met deze minimale marge kon gaan rusten en startte de tweede helft voortvarend. Toch was het wederom Oliveo dat de 0-2 aantekende. Opnieuw Toussaint tikte kort na rust zijn tweede binnen na een geweldige actie van Max Huurman en een dito assist van Bom. Na een uur spelen werd CION pas wakker er werden er enkele kansen gecreëerd. Vanuit een corner kon de Vlaardingse formatie de spanning terug brengen. Vlak voor het doel kon de meegekomen CION-middenvelder vrij inkoppen en bracht met deze 1-2 de spanning terug.

Stip

Met een slotoffensief werd het de bezoekers steeds lastiger gemaakt. De druk nam toe, maar Oliveo leek stand te gaan houden en kon zelf de winst veiligstellen. Toch was het CION dat op gelijke hoogte kon komen. Scheidsrechter Smit vond dat de bal een arm geraakt had in het strafschopgebied en legde de bal in de negentigste minuut op de stip. Met deze 2-2 kwam er niet veel later een einde aan deze, zeker in de tweede helft, spannende wedstrijd. Oliveo had de eerste helft uit moeten lopen maar deed dit niet en kreeg hierdoor het deksel op de neus. Een kleine pleister op de wonden is dat de ploeg inmiddels tien wedstrijden op rij ongeslagen is, dus dat geeft vertrouwen.

Na volgende week eerst tijd voor het trainingskamp in Barcelona waarna eind februari de competitie vervolgd zal worden met een wedstrijd tegen Graaf Willem II VAC in de jacht op plek vier en drie.