SEV was op dinsdagavond in een oefenduel nipt de mindere tegen FC Oegstgeest. SEV ging voor de tweede keer in zes dagen de strijd aan met een ploeg uit de derde klasse en kon opnieuw goed partij bieden.
Tekst: Roland van der Linden
In de eerste helft ging het spel gelijk op. Beide ploegen speelden compact en gaven weinig weg, waardoor grote kansen schaars bleven. SEV stond defensief goed georganiseerd en kon regelmatig onder de druk uit voetballen. Voor de rust werd er niet gescoord.
Na de pauze veranderde het spelbeeld nauwelijks. Het tempo bleef hoog en de strijd op het middenveld was fel, zonder dat één van beide teams echt de overhand kreeg. Het duel leek op een doelpuntloos gelijkspel af te stevenen, maar twaalf minuten voor het verstrijken van de reguliere speeltijd viel de 1-0. Een moment van onoplettendheid in de SEV-defensie werd door de thuisploeg afgestraft. In de slotfase probeerde de ploeg van Arjan Kortleven (foto) nog langszij te komen, maar echte grote kansen bleven uit en de stand veranderde niet meer.












