Mario Taal nieuwe hoofdtrainer Die Haghe, assistent John de Grooth blijft

Die Haghe heeft de invulling van de technische staf voor komend seizoen intern opgelost. Mario Taal (foto, samen met Wim de Jong), momenteel trainer van het tweede elftal, schuift door naar de functie van hoofdtrainer van het eerste team.

Daarnaast blijft John de Grooth, op dit moment assistent-trainer bij het eerste, ook komend seizoen actief in zijn huidige rol. Met deze keuzes spreekt de club haar vertrouwen uit in de huidige technische staf en de ingezette koers. Beide trainers zijn goed bekend met de selectie, de organisatie en de ambities van de vereniging.

Clubcultuur

Technisch manager Wim de Jong licht toe: “Wij hebben twee trainers in huis waar wij zeer tevreden over zijn. Zij kennen de groep, de clubcultuur en de werkwijze. Daardoor konden wij deze situatie intern op een goede en vertrouwde manier oplossen. Tevens is er een verlenging van de contracten bereikt met keeperstrainer Dion van Splunteren en hersteltrainer Patrick Roos.”