DUNO pakte drie dure punten in de strijd tegen degradatie. In een uitduel werd sv Madestein op een ruime nederlaag getrakteerd. Hekkensluiter Quick verloor van Quintus en sv Loosduinen was RVC Celeritas de baas.
Tekst: Roland van der Linden | Foto’s: Marcel Verstraten
RVC Celeritas – sv Loosduinen
Op Sportpark Prinses Irene schoot Bencho Calliste RVC Celeritas naar een 1-0 voorsprong. De bezoekers kwamen nog voor de rust op gelijke hoogte, waardoor de ruststand 1-1 was.
In het tweede bedrijf kon sv Loosduinen weer het net vinden, maar nu was het de Rijswijkse thuisploeg die op gelijke hoogte kwam. Giovially Serbony tekende voor de 2-2 uit een strafschop. De bezoekers namen het heft daarna in handen en bezegelden het lot van RVC Celeritas met twee treffers: 2-4.
sv Madestein – DUNO
In de achtste minuut vond DUNO voor het eerst het net. Een hoekschop van Mo Simsek werd ingekopt door Mark Jacobs. De 0-1 bleef tot diep in de tweede helft op het bord staan. Pas in de 72e minuut kon Simsek op aangeven van Jermaine Schnur de score verdubbelen. Even later zorgde Siwan Keles voor de 0-3 en was het duel beslist. Het slotakkoord kwam op naam van Mark Jacobs, die opnieuw op aangeven van Simsek de bal in de touwen kon werken: 0-4.
Quintus – Quick (H)
De bezoekers kregen al na twee minuten een treffer om de oren. Erik Letsch tekende voor de 1-0. Quick miste kort daarna een goede kans op de gelijkmaker. Met een half uur op de klok kwam Quintus op 2-0 door opnieuw een treffer van Letsch. Quick was zeker niet de mindere, maar keek bij rust nog steeds tegen de 2-0 achterstand aan.
In de tweede helft kwam Quick terug in het duel (2-1) en bleef druk zetten om ook de gelijkmaker te forceren. Quintus werd de verdediging ingedrukt, maar hield stand. Met een fraai doelpunt besliste Angelo Zwirs het duel uiteindelijk in het voordeel van Quintus: 3-1.




























