DSVP deed goede zaken in de strijd om de titel door SSS met dikke cijfers te verslaan. Sportclub Monster was ook aan de winnende hand. Rode lantaarndrager NSVV werd naar een nederlaag gespeeld.
Tekst: Roland van der Linden
DSVP VR – SSS VR
DSVP greep in Pijnacker een duidelijke overwinning op laagvlieger SSS. De ploeg uit Klaaswaal werd op een 5-0 nederlaag getrakteerd. Door deze zege klom DSVP naar de tweede plaats op de ranglijst.
Sportclub Monster VR – NSVV VR
De Westlandse vrouwen namen vanaf de aftrap we het initiatief. Na elf minuten volgde de beloning. Na goed doorzetten aan de linkerkant van Julia Kagie kon Jade van Ruijven afronden: 1-0. Niet veel later verdubbelde de ploeg van Hassan Amhayi (foto) de score. Een uitstekende steekpass van Sascha Meijer bereikte Zoey Groenendijk, die beheerst de 2-0 binnentikte. De 3-0 kwam op naam van ‘good old’ Ramona van de Harst, die alert reageerde na een afgeslagen hoekschop.
Na rust was het spelbeeld anders. Sportclub Monster zakte weg en liet zich meeslepen in het fysieke spel van NSVV. Dit bracht onrust in het spel van de thuisploeg, die daardoor minder aan voetballen toekwam. NSVV kwam terug tot 3-2, maar in de 76e minuut zorgde Danique van de Klugt met een schot van ruim vijftig meter voor de 4-2 eindstand. De zege kwam daarna niet meer in gevaar.












