O23 2B: RKAVV boekt knappe zege, Forum Sport wint derby van Wilhelmus

Op Sportpark De Kastelenring boekte RKAVV een knappe overwinning op koploper Jodan Boys. Op Sportpark ’t Loo was Forum Sport net te sterk voor Wilhelmus en klom door deze driepunter naar de middenmoot.

Tekst: Roland van der Linden

RKAVV O23 – Jodan Boys O23

De thuisploeg van trainer Justin Lopes (foto) greep haar eerste overwinning in de voorjaarscompetitie. De Leidschendammers hadden bij rust al een 2-0 voorsprong te pakken. Na een kwartier opende Bink Schrier de score en een paar minuten later kopte Dylan Verhage de bal binnen uit een hoekschop. In de tweede helft stelde Bink Schrier de zege definitief veilig met zijn tweede treffer. Jodan Boys kwam nog wel terug tot 3-1 in blessuretijd, maar de zege van RKAVV kwam niet meer in gevaar.

Forum Sport O23 – Wilhelmus O23

Bij Forum Sport was Dean Zonneberg de gevierde man. Hij nam alle treffers van Forum Sport voor zijn rekening in de met 3-2 gewonnen wedstrijd. Rens Heijstek en Kay Rosenbrand scoorden voor Wilhelmus. Forum Sport klom door de overwinning naar de vierde plaats, Wilhelmus moet nu genoegen nemen met positie vijf.

Lees verder