HV Toernooi: Cupfighter Ariston’80 schakelt competitiegenoot BMT uit in Halve Maan Cup

De Delftse studenten hebben het zwaar in de competitie tot nu toe en staan voorlaatste. In het Haaglanden Voetbal Toernooi om de Halve Maan Cup is de formatie van trainer Joey Weijne (foto) wel goed uit de startblokken gekomen. Het duel tegen BMT werd na strafschoppen in winst omgezet.

Tekst: Roland van der Linden

Ariston’80 vond als eerste het net in de eerste helft. Eloy van Kessel schoot de 1-0 op het scorebord. BMT herpakte zich goed en kwam voor het rustsignaal op gelijke hoogte: 1-1. Na de doelwisseling waren de Haagse bezoekers opnieuw trefzeker en namen een 1-2 voorsprong. Met zijn tweede treffer bracht Eloy van Kessel Ariston’80 langszij, waardoor de eindstand 2-2 werd.

In de beslissende strafschoppenserie faalde niemand van de thuisploeg vanaf elf meter.  Stijn Franke, Angel Lopez, Bouwe van der Poel, Eloy van Kessel en Giovanni Domeniconi schoten Ariston’80 de derde ronde in. De Delftse ploeg treft dan opnieuw een competitiegenoot. Die Haghe komt langs op de terrein van de TU Delft.

 

Lees verder