Wilhelmus moest in Gouda de winst laten aan koploper Jodan Boys. Ook RKAVV bleef in het uitduel bij VVSB met lege handen achter op het veld. Forum Sport moest haar meerdere erkennen in Noordwijk.
Tekst: Roland van der Linden
Jodan Boys O23 – Wilhelmus O23
Wilhelmus kon niet voor een verrassing zorgen tegen Jodan Boys. Het uitduel ging met 2-1 verloren. Voor de formatie van trainer Kenneth Soechit (foto) scoorde Ayoub el Morabit op aangeven van Stefan Nikic.
VVSB O23 – RKAVV O23
De thuisploeg scoorde na een half uur, maar kon niet lang genieten van de voorsprong. Twee minuten later trok Jeremy Brosius de stand gelijk namens RKAVV (1-1). In de tweede helft nam VVSB met nog een kwartier te gaan weer de leiding, maar opnieuw kwam RKAVV langszij (2-2). Nu was Bink Schrier de maker van het doelpunt. Diep in de blessuretijd greep VVSB toch nog de winst. In de 97e minuut werd de eindstand op 3-2 bepaald.
Forum Sport O23 – Noordwijk O23
Na een 0-2 achterstand bij rust kwam Forum Sport na de doelwisseling volledig terug in de wedstrijd. Arda Olgun schoot de aansluitingstreffer binnen (1-2) en daarna bracht Abdou Tahri de 2-2 op het scorebord. Noordwijk herpakte zich goed en won het duel uiteindelijk met 2-4.












