Wilhelmus verlengt met keeperstrainer Thijn Daleman

Wilhelmus heeft het contract met keeperstrainer Thijn Daleman met maar liefst twee seizoenen verlengd. Beide partijen zijn zeer tevreden over de samenwerking en kijken vol vertrouwen uit naar de komende jaren.

Momenteel volgen zo’n 20 tot 25 keepers van Wilhelmus wekelijks de keeperstrainingen. Onder leiding van Thijn Daleman hebben de doelmannen en -vrouwen van de club zich het afgelopen jaar zichtbaar en razendsnel ontwikkeld.

Ook jeugdvoorzitter Wynfrith Meijwes ziet die groei: “Met Thijn als keeperstrainer biedt Wilhelmus continuïteit aan alle keepers. Doordat ook onze eigen selectiekeepers als hulptrainer bij de trainingen worden ingezet, kunnen we vanuit een solide basis doorbouwen.”

Thijn Daleman is bovendien op zondag actief met zijn eigen keepersschool, die eveneens bij Wilhelmus plaatsvindt. Veel van de keepers bij Wilhelmus maken daar ook dankbaar gebruik van om zich verder te ontwikkelen.

(Foto’s: Wilhelmus)

Lees verder