In de Vruchtenbuurt staat de derby tussen ODB en RAS op het programma. ‘Thuisploeg’ ODB is op zoek naar promotie, terwijl RAS degradatie probeert te voorkomen. GSC ESDO doet ook mee in de race om een plek in de derde klasse. Een zege op sv Erasmus zou de ploeg van trainer Ali Boussaboun goed uitkomen.
Tekst: Roland van der Linden
ODB moet haar eerste plaats verdedigen in een beladen duel met buurman RAS. De laagvlieger heeft de punten zelf ook hard nodig en zal haar huid duur verkopen. Maasdijk volgt ODB, de ploeg van trainer Ronald Paats (foto), op drie punten en zal hopen op een misstap van de koploper. De Maasdijkers moeten dan zelf wel winnen van sv Madestein, dat voorlaatste staat.
GSC ESDO hoopt nog te kunnen aanhaken bij de koplopers en zal dus geen punten mogen verspelen in het duel met sv Erasmus dat in de strijd tegen degradatie verwikkeld is. Voor een plek in de nacompetitie komt ook nog sv Loosduinen in aanmerking. De mannen van trainer Remco de Graaf brengen een bezoek aan Quick, waar De Graaf vorig seizoen werkzaam was. DUNO is op de Haagse Dynamiek gastheer voor Quintus uit Kwintsheul.












