De trainingswissel bij Blauw-Zwart, eerder deze week, leverde tegen kelderploeg DWO nog geen positief resultaat op. Koploper DHC kwam verrassend genoeg tegen stadgenoot Concordia niet verder dan een gelijkspel. De ‘burenruzie’ tussen Stompwijk’92 en SJZ eindigde in een overwinning voor de bezoekers.
Tekst: Peter Petit | Foto’s: Rianne Veeninga
Stompwijk’92 – SJZ
‘De wedstrijd van het jaar’ tussen de buren uit Stompwijk’92 en Zoeterwoude eindigde in een 0-2 zege voor SJZ. Het team van hoofdtrainer Jelle Korbee wacht dit kalenderjaar nog op haar eerste overwinning en moet nu echt punten pakken om niet af te dalen naar de gevaarlijke degradatiezone.
Concordia – DHC
Dit seizoen zeldzaam puntenverlies voor koploper DHC tegen Concordia, dat steeds beter in vorm komt. Casper Lugtmeijer scoorde de 1-0 voor de thuisploeg en dat was tevens de ruststand. Concordia kwam zelfs op 2-0 door Rens Sandell en leek er een sensatie in de lucht.
In een tijdsbestek van vijf minuten kwam DHC echter van 2-0 terug naar 2-3. Doelpuntenmakers voor de gasten: Pelle Molster, Ouanis Kellouh en Jelle Pearson vanaf elf meter. Kort voor tijd maakte Sandell de verdiende gelijkmaker voor Concordia: 3-3. Een matig speldend DHC verdiende niet meer dan een punt.
DWO – Blauw- Zwart
Een verrassende 1-0 overwinning voor kelderploeg DWO tegen Blauw-Zwart, dat eerder deze week afscheid nam van hoofdtrainer Remco Torken. Onder leiding van zijn opvolger Toine l’Ami lukte het echter niet van degradatiekandidaat DWO te winnen. Keano Godthelp scoorde voor de Zoetermeerders uit een ingestudeerde corner.
(Klik HIER voor meer foto’s van Concordia-DC)
























