SEV huldigt Jasper Koning voor 200ste competitiewedstrijd in hoofdmacht

Voor  de thuiswedstrijd van SEV tegen LSVV’70 (1-1) afgelopen zaterdag werd Jasper Koning door voorzitter Harry Oldersma gehuldigd voor zijn 200ste competitiewedstrijd in het eerste elftal.

Koning is lid geworden van SEV toen hij vijf jaar was.  Destijds mocht je pas voetballen als je zes was bij de (toen nog) F-jes. Jasper Koning startte dus een jaartje eerder.

Hij doorliep alle lettergroepen en kwam op zijn achttiende bij trainer Frank Dobbe in de SEV-selectie.  Waar hij dus al dik tien jaar speelt. Voorzitter Oldersma memoreerde  ook dat Koning als slimme spits of op de nummer tien-positie nagenoeg wekelijks treffers en assists voor zijn rekening neemt. Vader Arjen heeft ook bij SEV gespeeld net als zijn zus Francis. Jasper Koning heeft samen met partner Anouk een zoontje Joaz, die nu bij de SEV-peuters in de zaal speelt, waar Jasper regelmatig als trainer optreedt. Een clubman ten top dus!

Na Wessel van Huizen is Jasper Koning dus de tweede SEV-speler die, ondanks de covid-stop, de tweehonderd wedstrijden haalt. Voorzitter Oldersma mocht dit jaar al vier keer eerder opdraven met de bloemen, want drie spelers hebben al meer dan honderd competitiewedstrijden op hun naam en Paul Janssen speelde in oktober zijn honderdvijftigste.

 

Lees verder