In Leidschendam bond HBS O23 de leeftijdgenoten van RKAVV nipt aan de zegekar. Met de Kraaien zijn nu alle acht teams in de kwartfinale bekend. In de tweede divisie F bond sv Den Hoorn de strijd aan met Nieuwerkerk. De ploeg uit Midden-Delfland was met 3-1 de betere ploeg.
Tekst: Roland van der Linden
Haaglanden Voetbal O23 Cup
RKAVV O23 – HBS O23
In een duel, waarin het door de wind lastig voetballen was, trok HBS met klein verschil aan het langste eind. De ploeg van trainer Ramon van Steekelenburg (foto) stapte met een 0-1 overwinning van het veld. Souhail El Moussaoui keerde na een jaar blessureleed terug in de basis en bekroonde dit met de enige treffer van het duel. HBS speelt in de kwartfinale een uitwedstrijd bij FC Skillz.
Competitie O23 Divisie 2F
sv Den Hoorn O23 – Nieuwerkerk O23
In de eerste helft nam sv Den Hoorn al een 2-0 voorsprong. Hadi Al Timimi opende uit een strafschop de score en daarna verdubbelde JO19-speler Mees Etienne de score. Na de doelwisseling kwam Nieuwerkerk nog wel terug tot 2-1, maar daarna kon opnieuw een JO19-speler van sv Den Hoorn het net vinden. Finn Bertels bepaalde de eindstand op 3-1. Ook in dit duel had de wind een grote invloed op de wedstrijd.
Na afloop van het duel ging een speler van Nieuwerkerk de tribune op om te vechten. De trainers konden dit uiteindelijk sussen.












