Na het nipt verloren duel tegen ODB speelt RAS weer tegen een club uit de Vruchtenbuurt. DUNO is de volgende tegenstander van de ploeg van trainer Jonas dos Santos Baltazar. Koploper ODB reist naar RVC Celeritas en achtervolger Maasdijk gaat de strijd aan met Quick.
Tekst: Roland van der Linden
De competitie begint op zijn eind te geraken en de spanning begint voor de ploegen in bovenste helft van de ranglijst als onderin toe te nemen. Voor lijstaanvoerder ODB staat een uitduel bij middenmoter RVC Celeritas op het programma. ODB verdedigt in het duel in Rijswijk haar voorsprong van drie punten op vv Maasdijk. De Westlanders zijn gastheer voor Quick dat in de afgelopen weken genoeg punten verzamelde om de laatste plaats te verlaten.
De nieuwe hekkensluiter is sv Madestein ,dat het komend weekend geen makkelijke tegenstander treft. GSC ESDO komt op bezoek op sportpark Madestein. De ploeg van trainer Ali Boussaboun heeft de derde plaats in handen en kan zich geen misstappen veroorloven om nog kans op de titel te blijven houden. Voor sv Loosduinen wacht een ontmoeting met PGS/VOGEL.
In de Vruchtenbuurt gaan RAS en DUNO de strijd met elkaar aan. De buurtgenoten staan beide in de onderste helft van de ranglijst en willen de weg omhoog vinden. Dit geldt ook voor sv Erasmus, dat de strijd aan moet gaan met Quintus, dat verzekerd is van een plek in de nacompetitie.












