Vrouwen: DSVP plaatst zich voor bekerfinale, Quick in balans met FC Skillz

Quick en FC Skillz debuteren dit jaar verdienstelijk in het vrouwenvoetbal. Uit het onderlinge duel op Nieuw Hanenburg kwam geen winnaar. DSVP bereikte de finale van het bekertoernooi met een zege op het sterke Spirit.

Tekst: Roland van der Linden

Vrouwen 3e klasse 2

Quick (H) VR – FC Skillz VR 

Zowel voor de rust als na de thee nam FC Skillz een voorsprong, maar in beide gevallen kon Quick de gelijkmaker aantekenen. Vlak voor rust bracht Eva Buijs de 1-1 op het scorebord en in de zeventigste minuut zorgde Daphne Aanen namens de Haantjes voor de 2-2 eindstand.

Beker ½ finale

DSVP – Spirit

In de halve finale van het bekertoernooi leverde DSVP een knappe prestatie door Spirit, dat een klasse hoger speelt, uit te schakelen. In Pijnacker bleef DSVP met 2-0 aan de goede kant van de score. De tegenstander van DSVP in de finale wordt pas aanstaande zaterdag bekend. Forum Sport neemt het in Katwijk op tegen FC Rijnvogels.

 

 

Lees verder