1B: Ongelukkig FC Skillz komt tekort tegen Valken‘68

Koploper Valken‘68 pakte de winst op Sportpark Zonneveld tegen FC Skillz. De basis hiervan werd al steevast gelegd in de eerste helft met twee doelpunten. In de tweede helft liepen de Valkenburgers uit tot 1-3.

Foto’s: Aad van der Knaap

FC Skillz begon de wedstrijd goed, ondanks een constante druk van de bezoekers. De welbekende ‘derde man’ werd gevonden en de thuisploeg etaleerde haar liefde voor de bal. Via een goedlopende aanval – in de beginfase van de wedstrijd – via Mohamed Mohamadi en Yassin Chentouf, kwam de bal uiteindelijk bij Leroy Zwarteveld, die met het hoofd doelman Patrick Lesger klopte: 1-0.

Het was wachten op het Valkenburgse antwoord, want de koploper liet zien over ‘powerplay’ en een dosis onverzettelijkheid te beschikken. De geel-roden kregen het zover de achterstand zelfs kort voor rust om te buigen in een voorsprong, wat betekende,  dat de rust gehaald werd met een 1-2 stand.

In het tweede bedrijf, bracht FC Skillz-trainer Oussama Bekkaoui wat ‘frisse benen’ in met onder andere Suently Alberto, die achterin geposteerd werd. De routinier joeg zijn (collega)blauwhemden voorwaarts en drukte zijn stempel in coaching en verbale aanwezigheid. Dit met als gevolg, dat er positieve energie in het team sloop, op zoek naar de aansluiting.

Zo kwam Yassin Chentouf nog goed voor het Valkenburgse doel en ook Naoufal el Haddioui was kansrijk, maar beiden kwamen niet tot scoren. In de eindfase was het voor de thuisploeg het spreekwoordelijke alles of niets wat er gespeeld werd ofwel ‘quitte of dubbel’. Zoals het al weken ontbeert aan scorend vermogen, bleef ook nu de Haagse ‘ketchupfles’ nog dicht. Valken‘68 kwam tenslotte nog op 1-3, maar dat bleek een treffer alleen belangrijk voor de statistieken.

Lees verder