35 jaar VVG en vaarwel Arie Quartel en Wim van den Berg

Geen officieel jubileum, maar wel extra lekker verzorgd bij en door Henri de Beer en Emmy van Drunick van VUC, al jarenlang de thuishaven van de VvG, de Vereniging van Gedecoreerden van de KNVB.

De vergadering met 27 leden en twee bestuursleden van zustervereniging Zuid/Oost verliep snel en met dank aan Walther Hunsche, de maker van alle bespreekbare stukken.

De lunch was voortreffelijk en het tweede gedeelte kon sneller aanvangen dan gepland. Dat ging om de bestuursmutaties.  Arie Quartel en voorzitter Wim van den Berg traden af. Jean Nederlof werd benoemd tot de nieuwe voorzitter, Ruud Bloembergen tot secretaris en de dubbelfunctie van Walther Hunsche als secretaris/penningmeester werd omgezet in alleen penningmeester. Wim van den Berg: “Kees Wenneker is nu de nestor en we zien de toekomst van onze VvG met groot vertrouwen tegemoet.”

De nieuwe en oude voorzitter

Arie Quartel werd onderscheiden met het Lidmaatschap van Verdienste van de VvG vanwege zijn dertienjarige vicevoorzitterschap, waarna Kees Wenneker en Walther Hunsche als ambassadeurs van de KNVB hem ook mochten benoemen tot Lid van Verdienste van de KNVB in aansluiting op zijn Gouden Speld in 2012 vanwege zijn toenmalig 25-jarig lidmaatschap van de tuchtcommissie.

Vlnr Kees Wenneker, Arie Quartel en Walter Hunsche

Jean Nederlof sprak vervolgens in zijn nieuwe functie als voorzitter van de VvG Wim van den Berg toe en memoreerde zijn bestuurlijke periode als (vice-)voorzitter van 2003 tot aan deze ALV. Van den Berg ontving een oorkonde, waarop fraai aangegeven dat hij zich voortaan de erevoorzitter van de VvG mocht noemen. Van den Berg: “En daar ben ik heel trots op!”.

Wim van den Berg erevoorzitter
Lees verder