Warming-up 3E/3F: KMD wil gat naar Westlandia verder dichten, TAC’90 naar DSVP

Koploper Westlandia liet de afgelopen twee weken punten liggen, waardoor KMD nog maar vijf punten achterstand heeft op de streekgenoot. KMD krijgt bezoek van Duindorp sv en Westlandia ontvangt Wilhelmus. Onderaan de ranglijst kan Vitesse Delft het lot van Die Haghe beslissen.

Tekst: Roland van der Linden

In de strijd tegen degradatie wordt het voor Die Haghe een cruciaal weekend. De Haagse ploeg gaat op bezoek bij Vitesse Delft. Als Die Haghe het duel niet in winst om kan zetten dan daalt het af naar de vierde klasse. Ook Ariston’80 staat in de gevarenzone. De ploeg van trainer Joey Weijne zal Naaldwijk moeten verslaan om niet nog dieper in de problemen te raken. DSVP en TAC’90 zijn ook verre van veilig. In het onderlinge duel in Pijnacker kan één van de twee ploegen een goede stap richting lijfsbehoud doen met een overwinning.

Duindorp sv heeft net als DSVP en TAC’90 26 punten. Voor de Duindorpers staat een lastig uitduel bij KMD op het programma. De Wateringers zijn goed op dreef en hebben de afgelopen periode niet alleen de achterstand op Westlandia verkleind, maar leiden ook met ruime marge in de derde periode. KMD en trainer Dennis Roerade (foto) zullen hopen op een misstap van de Naaldwijkers. Die taak is dan weggelegd voor Wilhelmus dat op bezoek gaat op Sportpark De Hoge Bomen.

Lyra kan haar hoop op promotie levend houden met een zege op Schipluiden. De bezoekers uit Midden-Delfland zijn al zeker van een plek in de nacompetitie. Ook BMT is nog kansrijk voor de nacompetitie, maar zal het niet makkelijk krijgen in het duel met GDA.

Lees verder