De dorpsderby tussen Warmunda en Stompwijk’92 eindigde in een 2-0 zege voor het team uit Warmond, DWO behaalde een verrassende zege op SJZ, Vredenburch won, met de hakken over de sloot, van Blauw-Zwart.
Tekst: Peter Petit
Warmunda – Stompwijk’92
Stompwijk’92 kon geen vervolg geven aan de goede prestatie van vorige week toen SEV met 2-0 werd verslagen. Dit keer verloor Stompwijk’92 in een van haar kant slechte pot op een dito veld met dezelfde cijfers: 2-0.
DWO – SJZ
Een sensationele zege van degradatiekandidaat DWO op SJZ, voorafgaande aan dit duel nog tweede op de ranglijst. In de tiende minuut van dit duel voetbalde de thuisploeg onder de druk uit van SJZ en schoot Mylan de Grunt de 1-0 onder de keeper van SJZ binnen, tevens de stand bij de rust in het voordeel van het team van trainer Ramon Seedorf.
In de 55e minuut kregen de gasten uit Zoeterwoude een strafschop, die echter door DWO-doelman Tim Blok fantastisch werd gestopt. Arban Bajqinovci scoorde in de 82e minuut met een afstandsschot dat in de verre hoek van het door SJZ verdedigde doel verdween. SJZ kon nog iets terugdoen, maar de winst was voor DWO: 2-1.
Blauw-Zwart – Vredenburch
Een nipte 0-1 zege voor het team van Vredenburch. Matchwinner Rico Deekman (foto) scoorde in de 35e minuut het enige doelpunt van deze wedstrijd, waarin het voor beide teams moeilijk voetballen was op een droog en stug veld. Dankzij deze zege en het verlies van naaste concurrent SJZ heeft het team van hoofdcoach Vita Lorente zich nu op een tweede plek achter DHC genesteld en is deelname aan de nacompetitie zo goed als zeker.













