5C: Door ruime winst op WIK blijft Quick Steps goed meedraaien in titelstrijd

Quick Steps kon het gat met koploper Semper Altius verkleinen tot een punt. De Rijswijkers kwamen niet in actie en Quick Steps ontdeed zich knap met ruime cijfers van WIK. HMSH schoof met opvallend gemak sv Houtwijk aan de kant en Toofan won het uitduel bij KSD-Marine. Het duel tussen REMO en Wanica Star werd vroegtijdig gestaakt na wanordelijkheden op het veld.

Tekst: Roland van der Linden

WIK – Quick Steps

Beide teams kregen kansen in het topduel. Het verschil tussen de twee ploegen was dat Quick Steps de scoringsmogelijkheden benutte. In de eerste helft schoten Thomas van Echtelt en Patrick Batist Quick Steps naar een 0-2 voorsprong. Na de doelwisseling was Van Echtelt opnieuw trefzeker, waardoor de stand 0-3 werd. Na een tegentreffer van Joey Doorschod had Quick Steps het laatste woord. Houssain Aouichi zorgde voor een geflatteerde 1-4 overwinning.

HMSH – sv Houtwijk

De thuisploeg van trainer James Dhanai (foto) draait een prima tweede seizoenshelft en liet dat ook zien in de strijd met sv Houtwijk. HMSH had bij rust al een 3-1 voorsprong te pakken en bouwde deze na de thee uit naar 5-1. Rafik el Ousrouti (2x), Isaac, Berkay Yungul en Furkan Sonmez waren scherp in de afwerking namens HMSH.

VCS – HPSV

HPSV hield een punt over aan het uitduel bij VCS. Na het laatste fluitsignaal gaf het scorebord een 3-3 stand aan. Voor de thuisploeg scoorden Robin Marowa en Marlito Ascencao (2x)

KSD-Marine – Toofan

Het kelderduel eindigde in een 2-4 voor de bezoekers. Voor Toofan was dit de derde overwinning van dit seizoen. KSD-Marine blijft op één overwinning steken. De hekkensluiter kwam met 2-0 voor, maar zag daarna Fernando Couvreur, Moreno Giske,  Houssain el Messaoudi en Simeon Millort Toofan naar de winst schieten.

REMO – Wanica Star

De thuisploeg had de overhand in de eerste helft en ging met een comfortabele 3-1 voorsprong de rust in dankzij doelpunten van Volkan Ates, Ibrahim Soliman  en Diego Grandy . In de tweede helft werd het duel na zeventien minuten gestaakt met nog steeds de 3-1 op het scorebord.

Volgens de lezing van REMO floot de arbiter op aangeven van de assistent-scheidsrechter van REMO voor buitenspel. De supporters van Wanica Star waren het hier niet mee eens en vielen de grensrechter aan. Een speler van Wanica Star pakte de grensrechter in een wurggreep van achteren en haalde hem naar de grond. De speler wan Wanica Star kreeg rood tot ongenoegen van de spelers en supporters van Wanica Star, die op de scheidsrechter afliepen. De scheidsrechter voelde zich niet veilig en heeft de wedstrijd definitief gestaakt waarna de arbiter door REMO naar de auto is begeleid. REMO noemde de gebeurtenissen weer een zwarte dag voor het voetbal.

 

 

Lees verder