Bij VELO heeft penningmeester Frank Duijvestijn (foto) inmiddels al enige jaren twee petten op. Hij is niet alleen de penningmeester, maar ook interim-voorzitter. Deze dubbelfunctie vergt veel tijd.
Het bestuur van de Wateringse clubs heeft nu na enige gesprekken twee kandidaten bereid gevonden om alvast op interim-basis toe te treden tot het bestuur. Bij de eerstvolgende Algemene Ledenvergadering in november 2026 zullen beiden dan formeel worden benoemd.
Nieuwelingen
Edwin van Nieuwkerk zal als penningmeester a.i. fungeren en Marco Nieuwenhuizen als bestuurslid breedtesport senioren a.i. Beiden zijn geen onbekenden binnen de club. Van Nieuwkerk heeft jaren in de hoofdmacht van VELO gespeeld en heeft al diverse functies binnen de vereniging vervuld, zoals selectiemanager. Nieuwenhuizen voetbalt nog steeds, na jaren op de zondag nu bij het 7×7 voetbal. Bovendien is hij hoofdleider van de JO7.













