Westlandia O21 domineerde in het duel met Spartaan’20 en keerde huiswaarts met een terechte 0-2 overwinning. Quick leek op een ruime zege op ARC af te stevenen maar moest uiteindelijk genoegen nemen met een punt.
Tekst: Roland van der Linden
O21 Divisie 4B
Spartaan’20 O21 – Westlandia O21
In de eerste helft kreeg Westlandia al meerdere grote kansen, maar die bleven onbenut. Spartaan’20 werd vanuit de omschakeling enkele keren gevaarlijk, maar met sterk keeperswerk hield de Naaldwijkse doelman Kimo Blans zijn doel schoon.
Na de doelwisseling sloeg de ploeg van trainer Chris van Dam (foto) snel toe via Mendres Yegen en Imran Yildrim, die kort na elkaar scoorden: 0-2. Daarna creëerde Westlandia opnieuw diverse mogelijkheden om de score verder uit te breiden, maar zonder succes. In de slotfase werd Spartaan’20 nog dreigend, al ontbrak de scherpte voor het doel.
O23 Divisie 1A
ARC O23 – Quick (H) O23
Quick speelde een prima eerste helft tegen de ploeg uit Alphen aan den Rijn. Door doelpunten van Dorian Lauffer en Sohaib el Idrissi gingen de Haantjes met een 0-2 voorsprong de rust in. Na de thee zorgde Tijmen Piron voor de 0-3 en leek het duel gespeeld. Niets was minder waar. In de laatste twintig minuten gaf Quick het duel helemaal weg. ARC scoorde drie keer en hield een punt over aan het duel: 3-3.
O23 Divisie 1B
FC Skillz O23 – Kozakken Boys O23
Handhaving wordt een lastige zaak voor de O23 van FC Skillz. De ploeg van trainer Raymond Witte verloor met 1-6 van Kozakken Boys, terwijl concurrent sc Feyenoord de winst pakte in het uitduel bij TOGB. FC Skillz heeft nu vijf punten achterstand op de Rotterdammers met nog drie duels te gaan.
Op eigen veld kwam de Haagse ploeg met 0-2 achter, maar vlak voor rust kon Suraidrick da Silva de aansluitingstreffer produceren: 1-2. Na de thee liep Kozakken Boys weg van de thuisploeg. Met vier treffers bepaalde de ploeg uit Werkendam de eindstand op 1-6.












