LANGS DE VELDEN

In het betaald voetbal weer een volle competitieronde in de Eredivisie en play-offs in de KKD. In het amateurvoetbal ook een complete competitieronde. Haaglanden Voetbal volgt de clubs weer op de voet en wij zijn bij diverse wedstrijden present met verslaggever en/of fotograaf of brengen wij een samenvatting zaterdagavond en zondagochtend op deze website.

VRIJDAG

Competitie

PSV Vrouwen – ADO Den Haag Vrouwen

ZATERDAG

Competitie

Scheveningen-ASWH, Zwaluwen Vlaardingen-TOGB, Capelle-VUC, FC ‘s-Gravenzande-XerxesDZB, sc Feyenoord-HBS, Westlandia-Smitshoek, ARC-VELO, Valken’68-sv Honselersdijk, Forum Sport-DSO, RKDEO-sv Den Hoorn, FC Skillz-sc Monster, SVC’08-OLIVEO, Voorschoten’97-HVC’10, FC Zoetermeer-sv Nootdorp, Lyra-KMD, BMT-Vitesse Delft, Die Haghe-Ariston’80, LSVV’70-DHC, Laakkwartier-Blauw Zwart, sv Loosduinen-GSC ESDO en RVC Celeritas-Quintus.

ZONDAG

Competitie

Quick-RKAVV.

In totaal aan 23 wedstrijden waar regioteams bij betrokken zijn schenkt Haaglanden Voetbal extra aandacht. Natuurlijk worden zaterdag  in de loop van de avond en zondagmorgen de verslagen en foto’s gepubliceerd van de zaterdag te spelen duels bij de senioren, Jeugd O23 en vrouwen.

Haaglanden Voetbal boven op het nieuws, in Den Haag, Leidschendam-Voorburg, Rijswijk, Delft, het Westland, Midden-Delfland, Zoetermeer en Pijnacker-Nootdorp. Geen ander medium brengt zoveel informatie over het regionale (amateur)voetbal met eigen materiaal.

Lees verder