O23: HVV schiet halve dozijn vol tegen Zandvoort, dikke zege DUNO

In de derde divisie maakte HVV korte metten met tegenstander Zandvoort. Door deze zege heeft HVV nog uitzicht op de derde plaats in de eindrangschikking. Een niveau lager won DUNO met ruime cijfers van HMC/Touzani FC.

Tekst: Roland van der Linden

O23 Divisie 3D

HVV O23 – Zandvoort O23

Op De Diepput ontdeed HVV O23 zich eenvoudig van sv Zandvoort. De hekkensluiter, die pas één duel in winst kon omzetten, kreeg met maar liefst 6-0 klop van de ploeg van trainer Laurens Wittmaekers (foto). Jan van Eijk zette met twee treffers HDV op het goede spoor: 2-0. Door doelpunten van Sem Deri en opnieuw Van Eijk liep de score op naar 5-0. Het laatste woord was aan Jeroen Sandell, die de 6-0 eindstand voor zijn rekening nam.

O23 Divisie 4 10

HMC/Touzani FC O23 – DUNO O23

DUNO was in het uitduel een flink maatje te groot voor de thuisclub. Door treffers van Jermaine Schnur (2x), Jorg Salome (3x), Sven Riemen, Samuel Taeme en Nick Neervoor kwam een 1-8 overwinning tot stand.

 

 

 

 

 

Lees verder