(Nagekomen verslag) 2C | Oliveo geeft niet thuis in laatste competitieduel

Zowel Verburch als Oliveo speelden nergens meer voor en dat was zeker van Oliveo-zijde goed te merken. Er werden gedurende de gehele wedstrijd slechts twee kansen gecreëerd en het slordige veldspel van de bezoekers kon niet alleen op het hete weer af te schrijven zijn, want daar hadden de gastheren ook last van.  Verburch had een veel beter doelsaldo dan de naaste concurrenten en Oliveo had door de 5-1 overwinning van vorige week zichzelf al veilig gespeeld.

Foto’s: Erik de Kleijn (Sportsnap.nl)

Verburch was gretiger en de spelers wilden hun trainers een mooi afscheid geven. Keeper Thomas Dijksman van Oliveo stak in eerste instantie echter een stokje voor een feestelijke middag in Poeldijk. Dijksman stond maar liefst vijf keer zijn mannetje in de één-op-één met verschillende aanvallers van Verburch en stopte na een uur spelen bij 0-0 ook nog een penalty. Met nog ruim een kwartier spelen wisselden beide trainers lustig door.

Aan Oliveo-zijde kregen Guy Luscuere, Stefan van der Griend, Lars Toussaint en Julian Stolk een moment van afscheid in verband met het spelen van hun laatste wedstrijd voor Oliveo of in z’n algemeen. De laatste vijftien minuten scoorde Verburch uiteindelijk toch en alsnog twee keer. De overwinning was verdiend en zo kregen de trainers een mooi afscheid en kon de balans opgemaakt worden in deze spannende tweede klasse C. Oliveo en Verburch waren al veilig en eindigden respectievelijk zevende en achtste. Onderin werd Voorschoten’97 kind van de rekening en degradeerde direct omdat zowel CION, Wippolder als MVV’27 hun laatste wedstrijd winnend afsloten.

(Klik HIER voor meer foto’s van Verburch-Oliveo)

Lees verder