Nacompetitie 2e/3e klasse: Einde aan promotiedromen Schipluiden en BMT

In de eerste ronde van de nacompetitie werden beide regiovertegenwoordigers uitgeschakeld. BMT moest haar meerdere erkennen in sc Botlek. Ook Schipluiden stond met lege handen in het duel met FC Oegstgeest.

Tekst: Roland van der Linden

FC Oegstgeest – Schipluiden

De bezoekende ploeg van trainer Xander Vos (foto) kwam goed uit de startblokken. Rob Langstraat bracht na een minuut de 0-1 op het scorebord. Vlak voordat de kleedkamer kon worden opgezocht voor de rust kwam FC Oegstgeest op gelijke hoogte: 1-1.

In de tweede helft was het al snel twee keer raak voor de thuisploeg, waardoor FC Oegstgeest op een 3-1 voorsprong kwam. Schipluiden was niet meer bij machte om het tij te keren. De aansluitingstreffer kwam nog wel tot stand dankzij een eigen doelpunt van FC Oegstgeest: 3-2.

BMT – sc Botlek

Op eigen veld kon BMT geen indruk maken in het duel met sc Botlek. De Haagse ploeg moest een 0-2 nederlaag incasseren. Door de verliespartij komt BMT net als Schipluiden ook volgend seizoen uit in de derde klasse.

 

 

 

Lees verder