VELO raakt drie eerste elftalspelers kwijt

VELO, dat komende zaterdag (na de winst op VFC) op het veld van FC ’s-Gravenzande in een duel tegen HVC’10 een ticket voor de eerste klasse voor komend seizoen moet zien veilig te stellen, weet al dat het drie eerste elftalspelers gaat kwijtraken.

Het was al bekend, dat Lars de Jong de overstap zou maken naar Derde Divisionist TOGB. Maar ook Rens de Vries (foto) gaat de club verlaten. Hij draagt volgend seizoen het shirt van Vierde Divisionist HBS. Dat geldt naar verluidt ook voor Koen Starrenburg, die weer terugkeert naar de ‘Kraaien’.

HBS komt zaterdag aanstaande uit in de finale van het Haaglanden Voetbal Toernooi om de Sir Winston Cup op het veld van Westlandia (De Hoge Bomen) tegen buurman Quick, aanvang 17.15 uur.

Lees verder