Excelsior Maassluis redde het het afgelopen seizoen niet. In de nacompetitie betekende het verlies uit bij IJsselmeervogels degradatie naar de Derde Divisie. Bij de club is echter snel de knop omgegaan. Vooral kijken naar de nieuwe voetbaljaargang. Vlak voor het sluiten van de overschrijvingstermijn kreeg de Tricolores er nog vier spelers bij.
De nieuwelingen zijn Lentini Caciano, Jay den Haan (foto), Prophedi Boti en Filip Grabovac. Jay den Haan (25) speelde in de jeugd bij Sparta en Feyenoord en na Sparta Rotterdam en Telstar zette hij zijn loopbaan voort bij Spakenburg, waar hij de afgelopen twee seizoenen actief was.
Lentini Caciano (24), een vleugelaanvaller die de jeugdopleidingen doorliep van onder meer PEC Zwolle en FC Emmen. Hij speelde recent voor ACV uit Assen. ee seizoenen kwam hij uit voor ACV Assen. Filip Grabovac (20) startte met voetballen bij de Rotterdamse Alexandria’66 en speelde daarna in de jeugd bij NAC Breda. Tenslotte Prophedi Boti (21), een linksbenige verdediger met veel snelheid en inzet. Hij kwam eerder uit in de jeugd van onder meer Roda JC en het Italiaanse Genoa CFC.
(Foto: Orange Pictures)













