Mario Koswal nieuwe trainer vrouwenselectie ARC

Mario Koswal (foto) wordt met ingang van het komende seizoen de nieuwe trainer van de vrouwenselectie van ARC uit Alphen aan den Rijn. Afgelopen seizoen debuteerde Koswal in het vrouwenvoetbal als hoofdtrainer van het vrouwenbelofteteam van ADO Den Haag.

Tekst: Peter Petit

In het verleden was Koswal als trainer bij de mannen onder meer actief bij Voorschoten’97, TAC’90, Foreholte en FC Lisse. Bij ARC gaat Koswal, in het dagelijks leven werkzaam als teammanager bij het Ministerie van Justitie ven Veiligheid, bouwen aan de sportieve ontwikkeling van het vrouwenteam.

Continuïteit

Inge Kranenburg, bestuurslid vrouwen- en meisjesvoetbal laat op de clubsite weten blij te zijn met de aanstelling van Koswal. “Met Koswal halen we een trainer binnen die goed past waar we met ARC naartoe willen, niet alleen sportieve groei, maar ook continuïteit, ontwikkeling en samenwerking.

Potentie

Koswal op zijn beurt laat weten ook uit te kijken naar zijn nieuwe rol bij ARC. Koswal: “Ik heb veel zin om bij deze club aan de slag te gaan. Het is een team met potentie en ambitie en ik zie mooie mogelijkheden om samen stappen te zetten.”

Lees verder