Voormalig Excelsior Maassluis-speler Ilano Silva Timas (foto) maakt de overstap naar Excelsior Rotterdam. De 23-jarige aanvaller komt over van MVV Maastricht en heeft in Kralingen een contract voor drie seizoenen ondertekend.
Silva Timas verruilde Excelsior Maassluis in de zomer van 2024 voor MVV, waar hij zich de afgelopen twee seizoenen nadrukkelijk in de kijker speelde. In 71 officiële wedstrijden voor de Limburgers was de Rotterdammer goed voor elf doelpunten en dertien assists.
Met zijn transfer keert Silva Timas terug naar zijn geboortestad. Bij Excelsior Rotterdam krijgt hij de kans om zich op het hoogste niveau te bewijzen. De aanvaller, die ook international is van Kaapverdië, staat bekend om zijn creativiteit, snelheid en veelzijdigheid in de voorhoede.
Voor Excelsior Maassluis is de transfer opnieuw een mooi voorbeeld van een speler die zich via de club heeft ontwikkeld en uiteindelijk de stap naar de Eredivisie weet te maken.
(Foto: Orange Pictures)













