Oefenvoetbal: RKAVV verliest door strafschop nipt van Ter Leede

Ter Leede en RKAVV stonden in Sassenheim voor de eerste maal op het veld voor een oefenduel. Op een bijveld van sportpark de Roodemolen waren er voor rust geen kansen te noteren voor beide teams. Ter Leede, vanaf dit seizoen onder leiding van de nieuwe trainer Henk de Zeeuw, pakte na rust de winst door het benutten van een strafschop.

Tekst: Ton Beije

Geen kansen dus in het eerste bedrijf, waarin het tempo – zeker door de warmte – ook niet hoog lag. In de tweede helft kwam RKAVV, dit seizoen onder leiding van de nieuwe trainer Marcel IJzendoorn (foto), uit het niets op achterstand door een strafschop, die Ter Leede kreeg toegewezen en benutte: 1-0.

RKAVV kreeg in de eindfase van de wedstrijd nog mogelijkheden om de score gelijk te trekken. Remco Overdevest kwam tot drie keer toe in kansrijke positie, maar wist de trekker niet over te halen. De doelman van Ter Leede bleef de situatie meester. Ter Leede won dus met 1-0, waarbij het opvallend was, dat de thuisploeg geen kansen heeft gekregen en geen één keer op doel heeft geschoten, met uitzondering dan van de benutte strafschop.

Dinsdag 28 juli speelt RKAVV haar volgende oefenpartij, dan op Houtrust tegen het komend seizoen eveneens in de Vierde Divisie B spelende Scheveningen. Er wordt op Houtrust om 20.00 uur afgetrapt.

Lees verder