ADO Den Haag op trainingskamp in Zeeland (dag 2)

Op maandag, dag 2 van het trainingskamp van ADO Den Haag in het Zeeuwse Burgh-Haamstede, was het een inspannende dag voor de selectie. Twee trainingen, een gymsessie en een bespreking.

Na het ontbijt vond allereerst een – zoal dat heet – activatie in de gym plaats. Om elf uur vond de eerste training van de dag plaats. De spelers en staf gingen weer op de fiets vanaf het hotel richting accommodatie van FC De Westhoek. Het was een pittige training, die de staf voor de selectie in petto had.

Na de lunch even tijd voor ontspanning, waarna na een bespreking weer een gymsessie plaatsvond. Aan het einde van de middag weer een veldtraining. Dus op de fiets naar het sportpark. Gelet op de inspanningen die dag was deze training duidelijk wat lichter.

ADO Den Haag sluit het trainingskamp vrijdag af met een laatste oefenduel om 19.00 uur in het WerkTalent Stadion tegen het Griekse Asteras Aktor FC.

ADO TV was uiteraard ter plaatse en maakte een impressie van de tweede dag van het trainingskamp:

(Bron: ADO Den Haag | Foto’s: ADO Den Haag/Angelo Blankespoor)

Lees verder