Het jaarlijkse dorpentoernooi in Pijnacker-Nootdorp heeft met ingang van deze jaargang in SKP een sponsor, de lokale internet/televisieprovider. Op de eerste dag van het toernooi startte Oliveo met een klinkende zege op RKDEO. sv Nootdorp bleef nipt de meerdere van DSVP.
Tekst & foto’s: Sander de Hollander
sv Nootdorp-DSVP
Doelpunten waren in dit duel duur. De rust werd dan ook bereikt met de bekende brilstand. Ook na rust leek het duel af te gaan op een 0-0 eindstand, maar in de slotfase sloeg sv Nootdorp alsnog toe. Rowan Dogan schonk zijn ploeg een nipte overwinning op de ploeg uit Pijnacker.
Oliveo – RKDEO
Oliveo sloeg in de ontmoeting met RKDEO al snel toe. In de tweede minuut zette Laurens Huurman, op aangeven van Bob Ruigrok (ex-RKDEO), Oliveo al op een 1-0 voorsprong. Die stand stond ook bij rust op het scorebord, dus leken ook in dit duel de doelpunten schaars te worden.
Na rust maakte eerst RKDEO de stand nog wel gelijk door een doelpunt van Falilou Gueye na een voorzet van Nazime Nefzi: 1-1. Hierna kwam de doelpuntenmachine van de ploeg van trainer Mark Moen pas goed op gang. Max Huurman nam de tweede en derde treffer voor zijn rekening: 3-1. Vervolgens was Dion Zonderop trefzeker met twee treffers, waardoor de stand op 5-1 kwam in het voordeel van Oliveo. Het slotakkoord was toch voor RKDEO, want Tommy Simonis bepaalde uit een strafschop de eindstand op 5-2.
Aanstaande zaterdag staan beide dorpskernenderby’s op het programma, sv Nootdorp speelt tegen RKDEO en op het andere veld gaan Oliveo en DSVP de strijd met elkaar aan.





























