Beker Groep 3 Poule 11-13: Forse zege PGS/VOGEL, drie punten Blauw-Zwart

PGS/VOGEL haalde de dubbele cijfers in het bekerduel met buurman Toofan. Blauw-Zwart was net te sterk voor Woubrugge en sv Houtwijk verloor van Delta Sport. sv Madestein moest de winst laten aan MSV’71. Bij twee duels werd niet gescoord. De toeschouwers bij Vierpolders tegen sv Loosduinen en een gedreven spelend Die Haghe vergat zichzelf te belonen tegen Victoria’04.

Tekst: Roland van der Linden

Groep 3 Poule 11

Toofan – PGS VOGEL

Al voor de rust was het duel beslist. Na twee treffers van Nazar Melnyk kon ook Jeremy Gieskes het doel vinden namens PGS/VOGEL. Tevan Aveloo bepaalde met twee goals, waaronder een strafschop, de ruststand op 0-5. Na de thee was Gieskes opnieuw trefzeker en kon Aveloo weer een strafschop benutten. Rik van de Graaf zorgde voor 0-8 waarna Aveloo opnieuw met twee doelpunten de eindstand bepaalde. Een forse nederlaag voor Toofan en trainer Ali Muradin (foto): 0-10.

Blauw Zwart – Woubrugge 

De Wassenaarders kwamen in de eerste helft op voorsprong door een treffer van Quint van de Ploeg. In de 1-0 stand kwam daarna geen verandering meer.

Groep 3 Poule 12

Die Haghe – Victoria’04

De eerste helft ging grotendeels gelijk op. Bij Die Haghe stond vanwege vakanties de 40-jarige keeperstrainer Dion van Splunteren zeer verdienstelijk onder de lat. Na 25 minuten spelen werd een doelpunt van Die Haghe wegens vermeend buitenspel afgekeurd en kreeg een Die Haghe-speler de primeur van tien minuten strafbank.

In de tweede helft klopte Die Haghe steeds vaker op de Vlaardingse poort. Zo schoot Romano Charité een rebound van dichtbij over het doel, kopte Desley Zwiers van dichtbij nipt naast, werd een goede vrije schop van Bernard Gaburno door de Vlaardingse doelman Bart Voskamp tot hoekschop verwerkt en dit alles in en fase waarbij de ene Haagse aanvalsgolf de andere opvolgde. Zo schoot Kacper Zyech in kansrijke positie de bal in het zijnet. Victoria’04 ging steeds vaker de grenzen van het toelaatbare opzoeken en arbiter Gerhard Frikken had zijn handen vol om de wedstrijd in goede banen te leiden. De Victoria-strafbank had overvol kunnen raken, maar het bleef bij één speler en zo bleef de eindstand dubbelblank: 0-0.

sv Houtwijk – Deltasport

De ploeg van trainer Patrick Vink verloor onnodig 2-5. Aldo Shebu scoorde de 1-0 nadat Keanu Kappar de bal goed aflegde. De 2-0 scoorde Kappar zelf, maar die werd afgekeurd. In de tweede helft werd het snel 1-1 maar kwam sv Houtwijk daarna op 2-1 dankzij Kevin Jacob. Na de zeventigste minuut gaf de thuisploeg het helemaal weg en kon Deltasport vier keer scoren.

Groep 3 Poule 13

Vierpolders – sv Loosduinen

De ploeg van trainer Remco de Graaf was de bovenliggende partij, maar creëerde te weinig kansen. Gescoord werd er niet door beide ploegen:0-0.

MSV’71 – sv Madestein      

De thuisploeg won door treffers van Arno van Zweden, Houdayfa El Massoudi, Marwan El Masssoudi en Rody van Baalen met 4-2 van sv Madestein.